Para Transferi

Para transferi işlemlerini Türkiye’nin farklı il ve bölgelerinde olan temsilcilerimiz arasında yapmayı planlamaktayız.

Şirket olarak ilk önce yurt içi faaliyetlerimizi düzenlemek amacıyla pazarlama birimini kurmuş bulunmaktayız. Bu ekibe dijital desteği ise bilgi sistemleri birimi sağlamaktadır. Pazarlama stratejisi olarak reklam çalışmalarının yanı sıra sahada yeni temsilciler bulmayı ve hâlihazırdaki temsilcilerin hizmet kalitesini arttırmayı sağlamak için pazarlama ekibimiz sahada yer alacaktır.

Şirket olarak, konsept (sadece şirketimizin sunduğu faaliyetleri gerçekleştiren temsilciler) temsilci kurulumunun yanı sıra bilişim ve iletişim sektöründe faaliyet gösteren işletmelere de corner (asıl faaliyet konusu farklı olup şirketimizin sunduğu hizmetleri ek olarak yapan temsilci modeli) temsilci kurulumunu gerçekleştirerek sahada olabildiğince fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Para transferi ile ilgili geleneksel yöntemlerin zorluklarını geride bırakabilirsiniz. Dünyanın neresine olursa olsun ya da dünyanın neresinden gelirse gelsin para alma veya gönderme işlemleri dakikalar içinde yapılabilir. Hatta bu işlemler için banka hesabı olmadan, az masrafla, en hızlı şekilde para gönderip size gelen parayı çekebilirsiniz.

 

  • Dakikalar içerisinde para gönderebilir veya gelen paranızı çekebilirsiniz.
  • Banka hesabına gerek kalmadan transferi yapabilirsiniz.
  • Para işlemleriniz koruma altında olur.
  • Kişisel bilgileriniz korunur.
  • Para alma veya gönderme işlemlerinizi hafta sonu ve mesai saatleri dışında da gerçekleştirebilirsiniz.
  • Transfer sürecinde hiçbir sorun yaşamazsınız.
  • Dünyanın her yerine para gönderebilir dünyanın her yerinden para alabilirsiniz.

Para Transferi Yapmak İstiyorum