BOARD OF MANAGEMENT

 

 

  • RİAD ŞEMSO

  • R.S@PGPARA.COM
  • YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

 

  • MAHİR ÇOBAN

  • MD.COBAN@PGPARA.COM
  • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
 

 

  • HAYDAR FERHADİ

  • H.FARHADİ@PGPARA.COM
  • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
 

 

  • MUHAMMED DIRGAM ŞEMSO

  • M.SEMSO@PGPARA.COM
  • YÖNETİM KURULU ÜYESİ
 

RISK MANAGEMENT
DEPARTMENT

 

 

  • ÇETİN ÇATIK

  • Cetin.Catik@pgpara.com
 

GENERAL MANAGER


 

 

  • RİAD ŞEMSO

  • R.S@PGPARA.COM
 

INTERNAL CHECK
DEPARTMENT

 

 

  • ORHAN ÇELİK

  • Orhan.Celik@PGPARA.COM
 

ASSISTANT MANAGER

 

 

 
  • ZEYNEP ASLI GÜRSU

  • Asli.Gursu@pgpara.com
 

HR DEPARTMANT

 

 
  • RÜVEYDE ŞEMSO
  • R.Semso@pgpara.com
 

UNIT OF INTERNATIONAL RELATIONS  

 

 
  • TARIK ÇOBAN

  • T.Coban@pgpara.com
 

ADMINISTRATIVE ASSISTANT

 

 

 
  • NUR HOŞKAR

  • Nur.Hoskar@pgpara.com
 

MARKETING AND SALES DEPARTMANT

 

 
  • CEM GÜN

  • CemGun@pgpara.com
 

COMPLAINT OBJECTION DEPARTMENT

 

 
  • MERAL HOŞKAR
  • Meral.Hoskar@pgpara.com
 

OPERATION DEPARTMENT

 

 

 
  • SEÇİL DEDE

  • Secil.Dede@pgpara.com
 

 

 
  • EMRE AYDEMİR
  • Emre.Aydemir@pgpara.com
 

ACCOUNTING REPORTING DEPARTMENT

 

 

 
  • ÖZGE AKTAŞ
  • Ozge.Aktas@pgpara.com
 

 

 
  • MEHTAP KILIÇASLAN
  • Mehtap.Kilicaslan@pgpara.com
 

INFORMATION TECHNOLOGIES DEPARTMENT

 

 

 
  • ABDULRAHMAN HADAD
  • A.Hadad@pgpara.com
 

 

 
  • ERKAN BERK
  • Erkan.Berk@pgpara.com

 

 

 

 
  • YAĞMUR ERDEM
  • Yagmur.Erdem@pgpara.com
 

FINANCIAL ADVISER

 

 

 
  •  
  •  
  •  
 

LEGAL ADVISER

 

 

 
  •  
  •  
  •